Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunan “Sənaye Təhlükəsizlik Zirvəsi” 30 noyabr 2023-cü il tarixində “Gülüstan” sarayında ASTA və AZDƏMTTETİ-nin təşkilatçılığı ilə həyata keçirildi.
04 Dekabr, 2023
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunan “Sənaye Təhlükəsizlik Zirvəsi” 30 noyabr 2023-cü il tarixində “Gülüstan” sarayında “Azərbaycan Sənaye Təhlükəsizliyi Assosiasiyası və AZDƏMTTETİ-nin təşkilatçılığı ilə həyata keçirildi. Paneldə müxtəlif yerli və beynəlxalq layihələrdə çalışmış, Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-Mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyinin rəisi Vüsal Ağayev çıxış etmişdir. Zirvə ümumi olaraq 3 fərqli panel və 15-dək spiker və moderatorun iştirakı ilə “Sabahın çağırışları” şüarı altında öz sahəsinin 450-dən çox rəhbər, idarəçi və qərarverici şəxslərinin iştirakı ilə keçirilmişdir.

"The Industrial Safety Summit dedicated to the 100th anniversary of the National Leader Heydar Aliyev took place on November 30, 2023, at the "Gulustan" Palace, organized by ASTA and AZDƏMTTETİ."
04 December, 2023
The "Industrial Safety Summit" dedicated to the 100th anniversary of the National Leader Heydar Aliyev took place on November 30, 2023, at the "Gulustan" Palace, organized by the Azerbaijan Industrial Safety Association and AZDƏMTTETİ. Vusal Agayev, the head of the State Agency for Safe Work in Industry and Mining, delivered a speech during the panel, highlighting his experience in various local and international projects. The summit, themed "Calls of the Morning," featured a total of three different panels and the participation of over 450 leaders, executives, and decision-makers in their respective fields, with 15 speakers and moderators.