AzDƏMTTETİ Xəbərlər AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI FÖVQƏLADƏ HALLAR NAZİRLİYİ Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-Mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyinin Azərbaycan Dövlət Əməyin Mühafizəsi və Təhlükəsizlik Texnikası Elmi-Tədqiqat İnstitutu Ağacəkmə aksiyası
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI FÖVQƏLADƏ HALLAR NAZİRLİYİ Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-Mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyinin Azərbaycan Dövlət Əməyin Mühafizəsi və Təhlükəsizlik Texnikası Elmi-Tədqiqat İnstitutu Ağacəkmə aksiyası
09 Aprel, 2024
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI FÖVQƏLADƏ HALLAR NAZİRLİYİ Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-Mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyinin Azərbaycan Dövlət Əməyin Mühafizəsi və Təhlükəsizlik Texnikası Elmi-Tədqiqat İnstitutu  Ağacəkmə aksiyası
Tarix: 6 aprel 2024-cü il
Iştirakçılar: Agentliyin və İnstitutun işçiləri (80 nəfər)
Aksiya “Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili“ və 28 Aprel “Ümumdünya Əməyin Mühafizəsi Günü”nə həsr olunur.

AzDƏMTTETİ News MINISTRY OF EMERGENCY SITUATIONS OF THE REPUBLIC OF AZERBAIJAN State Agency for Safe Working in Industry and Mountain-Mine Control Azerbaijan State Scientific-Research Institute of Labour Protection and Safety Engineering. Tree planting action
MINISTRY OF EMERGENCY SITUATIONS OF THE REPUBLIC OF AZERBAIJAN State Agency for Safe Working in Industry and Mountain-Mine Control Azerbaijan State Scientific-Research Institute of Labour Protection and Safety Engineering. Tree planting action
09 April, 2024
MINISTRY OF EMERGENCY SITUATIONS OF THE REPUBLIC OF AZERBAIJAN  State Agency for Safe Working in Industry and Mountain-Mine Control Azerbaijan State Scientific-Research Institute of Labour Protection and Safety Engineering. Tree planting action
Date: 6th April, 2024
Participants: Employees of the Agency and the Institute (80 people)
The action is dedicated to the "Year of Solidarity for the Green World" and 28 April "International Day of Labor Protection".